برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

معاونت تحقیقات و فناوریResearch Vice-Chancellor

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 17 دي 1398
کد 1599

نمایه شدن مجله BioImpacts درScience Citation Index Expanded (SciSearch)

مجله BioImpacts از مجموعه مجلات دانشگاه علوم پزشکی تبریز در JCR وارد می‌شود
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری به نقل از گروه نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مجله علمی BioImpacts از مجموعه انتشارات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز (TOUMS PRESS) از سال ٢٠٢٠ در Science Citation Index Expanded (SCIE) نمایه می‌گردد و اولین ضریب تأثیر (Impact Factor) مجله را امسال دریافت می‌کند.
مطابق نامه دریافتی از Clarivates Analytics، عنوان BioImpacts علاوه بر نمایه شدن در Science Citation Index Expanded (SciSearch) در Journal Citation Reports (JCR) و Current Contents/Clinical Medicine نیز وارد می‌شود.
این مجله اولین عنوان از سری مجلات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز است که موفق به اخذ پذیرش در این نمایه و اختصاص ضریب تأثیر می‌گردد.
معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز طی نامه‌ای این موفقیت را به سردبیر محترم مجله، جناب آقای دکتر امیدی، عضو هیات علمی دانشکده داروسازی، تبریک گفتند.
مجله BioImpacts دوماهنامه‌ای به زبان انگلیسی از سری مجلات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز (TUOMS PRESS) است که مقالات علمی در زمینه تحقیقات ارزشمند زیست‌پزشکی و دارویی در سطح مولکولی و سلولی را منتشر می‌کند.
  • تایید شده
  • در 1398/10/17
  • ساعت 14:43