برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

معاونت تحقیقات و فناوریResearch Vice-Chancellor

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 6 آبان 1398
کد 1537

اولین دوره آموزشی فلوشیپ بین المللی EBM از 20 مهر 1398 آغاز به کار کرد

آیین اختتامیه بخش حضوری فلوشیپ EBM ، سی ام مهرماه برگزار شد

مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نظر دارد سالانه دو دوره مشابه برگزار نمایند.
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه اولین کورس فلوشیپ بین¬المللی EBM آغاز به کار کرد.
در راستای پیوستن مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مؤسسه ( JBI Joanna Briggs Institute) استرالیا به عنوان اولین و تنها مرکز همکار این مؤسسه در ایران، با اخذ مجوز از معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اولین کورس فلوشیپ بین¬المللی EBM آغاز به کار کرد. ده روز اول این دوره شش ماهه به صورت آموزشی  و حضوری و مابقی آن به صورت پژوهشی و غیر حضوری خواهد بود.

دوره ده روزه آموزشی این کورس که از روز شنبه مورخ 98/07/20 آغاز گردیده بود، با حضور 14 نفر از اعضای هیأت علمی شرکت کننده از دانشگاه های مختلف کشور، روز سه شنبه مورخ 98/07/30 به پایان رسید. مدرسین و اساتید راهنمای این دوره شامل دکتر سکینه حاج ابراهیمی، دکتر مهستی علیزاده، دکتر فاطمه رنجبر، دکتر محمذکریا پزشکی، دکتر علی مصطفایی و دکتر علی جنتی، اساتید آموزش دیده موسسه JBI می باشند که در دوره Train to trainer این موسسه موفق به اخذ مدرک رسمی مدرسی JBI گردیده بودند.

در اختتامیه بخش حضوری این کورس تعداد 14 پروپوزال مصوب JBI توسط اساتید شرکت کننده با حضور جناب آقای دکتر صومی ریاست دانشگاه و جناب آقای دکتر سمیعی معاون پژوهشی دانشگاه، جناب آقای دکتر عبدالهی مدیر امور بین الملل دانشگاه، رؤسای برخی از مراکز آموزشی و درمانی و سایر مسئولین دانشگاه ارائه و دفاع  گردید.

پروپوزال¬های ارائه شده پس از اجرایی شدن در دوره شش ماهه که با راهنمایی اساتید مؤسسه JBI صورت خواهد پذیرفت، در هفته آخر دوره شش ماهه توسط شرکت کنندگان به صورت حضوری ارائه و رسما مدرک بین المللی فلوشیپ EBM از موسسه JBI را دریافت خواهند نمود.

عضویت شرکت کنندگان در Iranian Collaborative Center of JBI، ایجاد دسترسی به سامانه PACES (سامانه ثبت و مدیریت پروژه های ممیزی بالینی JBI) از دیگر مزایای شرکت در این دوره می باشد.

مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد در نظر دارد سالانه دو دوره مشابه برگزار نمایند. لذا علاقمندان می توانند جهت شرکت در دوره های بعدی از طریق تماس با شماره تلفن 33356561 نام نویسی نمایند.
  • تایید شده
  • در 1398/08/06
  • ساعت 9:1